1 X Транспарентен multicolor гел пенкало за пишување пенкала канцелариски canetas материјал escolar училиште материјали papelaria
Ново - 28 %

1 X Транспарентен multicolor гел пенкало за пишување пенкала канцелариски canetas материјал escolar училиште материјали papelaria

Залиха
DEN 47.52
DEN 34.00
Износот:


започнете Цена : $3.14 Цена : $2.99 Цена : $2.57 Цена : $2.36 Цена : $3.67 Цена : $1.49
крајот
Материјал : Пластика
Димензии : Должина 16cm
Мастило боја : Црна / Црвена
Пишување точка : 0.5 mm
Тежина : 10g / парче

Декларираните карактеристики

Тип:
гел пенкало
Бренд Име:
Viety
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
&
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични

Поврзани производи