Хром Автомобил Пред Магла Lamp, Ring Покрие Трим Автомобил Магла Светлина Покрие Налепница 2 парчиња За Audi Q3 2011-2017 Додатоци Автомобил Стил

Хром Автомобил Пред Магла Lamp, Ring Покрие Трим Автомобил Магла Светлина Покрие Налепница 2 парчиња За Audi Q3 2011-2017 Додатоци

Залиха
DEN 623.52
Износот:


Хром Автомобил Пред Магла Lamp, Ring Покрие Трим Автомобил Магла Светлина Покрие Налепница 2 парчиња За Audi Q3 2011-2017 Додатоци Автомобил Стил
Карактеристики
1.Предмет : Автомобил Пред Магла Lamp, Ring Покрие Трим
2.Сосема Нов и Висок Квалитет
3.Совршено компатибилни со Audi Q3 2011-2017
4.Лесна инсталација,со висок квалитет 3 M налепници,без дупчење потребни
Напомена :
1.Пред инсталацијата, имајте го на површината за чиста и сува, без песок/прашина.
2.Под 15 целзиусови степени, можете да го користите фен за Коса да се загрее на производот и лепливи ленти до пред инсталација.
3.Ве молиме чувајте го производот надвор од влага и прашина во рок од 24 часа по инсталацијата. Производот ги покажува

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Име На Модел:
340
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
50g
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Модел Година:
2011-2017
Специјални Функции:
Заштита & Декорација
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
За Audi Q3
Автомобил Налепница За Audi Q3:
Автомобил Пред Магла Lamp, Ring Покрие Намали За Audi Q3
Автомобил Стајлинг За Audi Q3:
Автомобил Магла Светлина Покрие Налепница За Audi Q3
Материјал:
Високо Квалитетна abs хром

Поврзани производи