висок квалитет на рачно изработени Ретро Кожа бенд 38mm 42mm за apple види серија 1 2 лента за iwatch Вистинска Кожа Види рака појас
Ново - 13 %

висок квалитет на рачно изработени Ретро Кожа бенд 38mm 42mm за apple види серија 1 2 лента за iwatch Вистинска Кожа Види рака

Залиха
DEN 959.52
DEN 835.00
Износот:

1.Ние сме професионални производител на watch ремени, одличен квалитет и прифатлива цена, ве молиме изберете нас, остатокот увери шопинг. 2. Нашите производи се направени во вид, реалната слика, не прават било какви промени. 3. Ние го избере платформа препорачува логистика, ефикасен, брз и безбеден, постојат логистика следење на информации. 4. да се избегне губење на стоката, како ќе се изгуби, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и мора да биде точно и специфични 5. ние би сакале да се изгради долгорочен деловен однос со вас, и високо ценети од кои можете да не контактирате за повеќе compititive цена. Различни стилови, различни бои, Сите направени од високо квалитетна кожа, модата убави и издржлив

Декларираните карактеристики

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
CXBS23
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
pin тока
Бендот Должина:
20cm
Бренд Име:
GETALIA

Поврзани производи