Насмевка Симпатична Цртан филм Мачка Животни Чувствителни на Топлина Кафе Кригла Првенство Порцелански Магија Olor Промена Чаши Чај Кригла Најдобар Подарок за Приј

Насмевка Симпатична Цртан филм Мачка Животни Чувствителни на Топлина Кафе Кригла Првенство Порцелански Магија Olor Промена Чаши

Залиха
DEN 170.88
Износот:

modname=ckeditor
насмевка симпатична мачка животни чувствителни на Топлина Кафе кригла првенство Порцелански Магија Боја се менува Чаши Чај кригла најдобриот подарок за вашите пријатели
Кога се полни со топла течност, се Будам.
Топлина чувствителен материјал на кригла површината боја кога жешка течноста се истури во
Ограничување на изложување на директна сончева светлина
Рака мие (машина за миење садови не се препорачува)
Не микробранова
Капацитет : 350ml
Материјал : Керамика
Боја : боја се менува кригла
Пад на превозот : понуда
Превозот : ако сакате да заштедите пари и да добиете брзо, може да се провери epacket превозот.
EPacket земјата : САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Франција, Австралија, Израел, Норвешка, Украина, Русија
Забелешки :
Не го изложувајте под сонце за долго време
Не scrape на печатење со остар алатки
Миење со рака, не се погодни за машина за миење садови машина.
Температурата на водата треба да биде над 70 ° C / 158 ° F5. Бидете внимателни со топла вода!
Не scanld себе
Пакетот вклучува :
1 x Кригла
Пост Превозот ќе се 15-45 работни дена да пристигне,
Ако сте во Обединетите Steates, на Epack е многу побрзо отколку Кина Пост, 10-25days во вашата земја.
Итно цел можете да изберете DHL / EMS / ТНТ.
Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Овие трошоци се на купувачот одговорност ве Молиме проверете со вашиот царинската царинска испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и четири 5-star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ќе биде многу ценет. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво.

Декларираните карактеристики

боја:
бојата се менува кригла
Капацитет:
301-400ml
Drinkware Тип:
Чаши
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Бренд Име:
светлината магија
Додатоци:
Со Никој
Спецификација:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено,Не Превртена
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
рик-10
Материјал:
Керамички
Обликот:
Handgrip
Тип:
На Пример Шолји Кафе

Поврзани производи