300pcs 16L/H Зелено Знаме Капе Emitters Издржлива Пластика Изградба 1/4 Barb Полнач Бонсаи Цветни Растенија Наводнување Dripper
Ново - 26 %

300pcs 16L/H Зелено Знаме Капе Emitters Издржлива Пластика Изградба 1/4 Barb Полнач Бонсаи Цветни Растенија Наводнување Dripper

Залиха
DEN 2687.52
DEN 1989.00
Износот:

300pcs 16 L/H Зелено Знаме Капе Emitters Издржлива Пластика Изградба 1/4" Barb Полнач Бонсаи Цветни Растенија Наводнување Dripper

Функција
Име на производ : Притисок Надомест Emitters
Заеднички големина : Поврзете до 4/7mm или Вметнување на PE Цевка Ѕид
Примена : наводнување, зелена куќа за наводнување, градинарски наводнување.
Работа Presure : 0.78~3.5 бар
Проток : 16 Liters/час
Знаме стил emitters се дизајнирани да се преземат, освен ако е потребно и да дава согласност, сигурен, спирала стил проток на вода шема каде што тоа е потребно. Знамето дизајн го прави одредување на големина/проток лесно. Нивните долгогодишни репутација направи знаме emitters одличен ефтин начин да се постави сигурен, долготрајни капе систем.

- -
- -
- -
- -
Можеби Како Што Се :
-
Почитувани Клиенти,
Ви благодариме за изборот на Зелена Палецот е Продавница! Вашето задоволство е наша највисока чест!
Со нашите искрени честитки, тука би сакал да не прашате за вашето внимание на некои важни белешки како што е подолу :
За Данок На
Со оглед на тоа дека повеќето од нашите клиенти не сакале даноци (дали? : p), ние не покрива било кој данок во производот, цените или товар. Значи, ако било данок се побара кога ќе го добиете пакет, ве молиме љубезно ве молиме да се грижи за тоа.
За Превозот
Откако ќе поставите вашата нарачка, ние ќе организира предмети, пакет за нив внимателно и да се испорача што е можно поскоро.
Пакетите треба да летаат крстот, земја и море, и да преземат некои остатокот од време на време. Па, ве молиме љубезно се одржи некои трпение. Тие ќе пристигне на вашата врата на крај, како е именуван од стариот пријател.
Ако НЕ треба предметите итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им понуди прилагодено решение за вашата опција.
За Фотографии и Слики
Фотографии и слики се за демонстрација само, тие се присутни на настапи,големина или дијаметри. Quanities во фотографии и слики не треба да се разбира како она што ќе добиете.
За Повратни Информации
Тим на Зелена Палецот е услуга со голема страст и полно срце. Сепак, човечки прават грешки. Ако за жал нешто тргне наопаку, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе работат заедно со вас. Ве молиме не го оценувате 3 ѕвезди или под забележително без претходна комуникација. Тоа им помага ништо друго туку само да му наштети на вид срца кои не заслужуваат втора шанса од вас. Ви благодариме!
Ви благодариме за изборот на Green Thumb е Продавница повторно!
Имаат добро време!
Со почит,
Зелена Палецот Тимот

Декларираните карактеристики

Тип:
Sprinklers
Бренд Име:
NuoNuoWell
Број На Модел На:
Д-2C407C407-16L-LG
Sprinkler Тип:
Driper

Поврзани производи