еден 1 канал реле модул 12V Ниско ниво активирањето Реле Проширување Одбор

еден 1 канал реле модул 12V Ниско ниво активирањето Реле Проширување Одбор

Залиха
DEN 17.76
Износот:

Добредојдовте на нашата Продавница
* Опис на еден 1 канал реле модул 12 V Ниско ниво активирањето Реле Проширување Одбор опис на производот : 1, модул во согласност со меѓународните стандарди за безбедност, контрола област и товарот област има посебна слот; 2, употреба на двострано FR-4 коло дизајн, high-end чип процесот на производство; 3, употреба на високо-квалитетна вистински реле контрола; 4, со сила и со реле акција инструкции, се повлече до светла, исклучете не е светла; 5, јачината на сигналот на текст терминал има ниско ниво на сигнал, заеднички страна и често се отвори ќе го вклучите; 6, реле директно можат да го контролираат голем број на опрема и оптоварување; 7, таму е нормално отворен и нормално затворен контакт, 8, сина KF301 терминал за контрола на линија е поудобно. Напон верзија : 12 V Quiescent струја : 5.5 ма Работат на струјата : 42m A Предизвика напон : 0-6 V Активирањето на струјата : 3m A За повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Shippment Нарачки ќе биде предаден во рок од 1-2 дена по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. Предмети ќе бидат означени како "Подарок", во ниска вредност. Време на испорака (дена) : Pls обезбеди P. O. Кутии или Поштенски Кодови Адреса. Земјата Прибл. Време на испорака
Хонг Конг Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 7-14 дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 7-21 работни дена Друга Земја 15-30 работни дена UPS или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
Враќање/Поврат Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите! И Замена на Пари и Врати се прифати . Се врати превозот такса за дозволи со купувачот.
Гаранција 12 месеци Производителот е ограничена гаранција за неисправни предмети(со исклучок на Човекот-направени штета).Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни објект МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период.
Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Повратни информации е многу важно,се надеваме дека ќе може да ни се јавите веднаш пред да ни даде неутрален или негативен фидбек . Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо сакате да имате среќен шопинг , добредојдовте во следната посета

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
еден 1 канал реле модул 12V Ниско ниво активирањето Реле Проширување Одбор
Теорија:
еден 1 канал реле модул 12V Ниско ниво активирањето Реле Проширување Одбор

Поврзани производи