38mm 3.8 cm Мрачно Сатен панделки рачно изработени лента панделки DIY bowknot accessoriescolored еластична лента 3 m/многу
Ново - 20 %

38mm 3.8 cm Мрачно Сатен панделки рачно изработени лента панделки DIY bowknot accessoriescolored еластична лента 3 m/многу

Залиха
DEN 295.68
DEN 237.00
Износот:


38mm 3.8 cm Мрачно Сатен панделки рачно изработени лента панделки DIY bowknot accessoriescolored еластична лента 3 m/многу
38mm*1m /двор *3/многу


Декларираните карактеристики

боја:
1 вино црвено, 2 розова, 3 темно сина, 4 сива, црна 5
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
kewgarden
Ширина:
1-1/2
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
38mm лента
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Лента
лента лента:
38mm лента
Ребрести панделки:
сатенски панделки
DIY bowknot додатоци:
обоени еластична лента

Поврзани производи