Urbanroad 5V 2.1 LED Двојно Автомобил USB приклучок 12V Полнач за Дигитални Voltmeter За Авто/Мотор/Брод запалка приклучок за Штекер
Ново - 9 %

Urbanroad 5V 2.1 LED Двојно Автомобил USB приклучок 12V Полнач за Дигитални Voltmeter За Авто/Мотор/Брод запалка приклучок за

Залиха
DEN 464.16
DEN 422.00
Износот:


Urbanroad 5 V 2.1 LED Двојно Автомобил USB приклучок 12 V Полнач за Дигитални Voltmeter За Авто/Мотор/Брод запалка приклучок за Штекер
Карактеристики :
Морски одделение квалитетни компоненти.
Панел монтажа со voltmeter, USB полнач за некоја d 12 volt штекер.
Одговара на панели на било дебелина.
Широко се користи за автомобили, камиони запалка приклучок за ремонтирам делови
USB Полнач за Спецификации :
Боја : Црна
Оперативен напон : 12 V
Интерфејс : 2
Излез : DC 5 V 2.1 A / DC 5 V 1А
Индикатор : Сина LED
Волтметар :
Боја : Црна
Работен Опсег : DC 4-24 V
Дисплеј : Црвени LED,Дигитален дисплеј
Fitment : Мотор, Автомобил / Брод / ATV / UTV / Camper / Каравани / Travel Приколка итн
Пакет се вклучени :
1 x Монтажа заградата
1 x USB полнач
1 x Voltmeter
1 x Додатоци торба (4 шрафови и 4 поврзување на жица глави)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Urbanroad
Напон:
12V
Од Моќ:
12v
Име На Модел:
полнење кабел
Објектот Големина:
10*8*9
Објектот Тежина:
0.07kg
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
LED
Интерфејс:
USB2.0
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Функција:
LED Дуел 2 USB Порта Автомобил Полнач Со DC Voltmeter Дигитални
ОДГОВАРА ЗА:
Автомобил/Мото/Брод
боја:
Црна/Бела 12v автомобил запалка приклучок за штекер
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.110kg (0.24lb.)
Пакет Големина:
16cm x 18cm x 10cm (6.30in x 7.09in x 3.94in)
Употреба:
Мотор, Автомобил Брод АТВ UTV Camper Каравани Патување Приколка итн

Поврзани производи