Злато Боја Накит Сетови Сребрена Боја Лист Шупливи Од Пеперутка Ѓердан и Цвет Обетки За Свадба се Облекуваат
Ново - 29 %

Злато Боја Накит Сетови Сребрена Боја Лист Шупливи Од Пеперутка Ѓердан и Цвет Обетки За Свадба се Облекуваат

Залиха
DEN 158.40
DEN 112.00
Износот:


Злато Боја Накит Сетови Сребрена Боја Лист Шупливи Од Пеперутка Ѓердан и Цвет Обетки За Свадба се Облекуваат
материјал : алуминиумски
повод : свадба;fashion ;вообичаена

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан,Earring,прстен
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
rinhoo
Број На Модел На:
FLY004
боја:
Сребро.
Повод:
свадба;fashion ;вообичаена

Поврзани производи