Tanpell beaded долго пром фустан розова лажичка кат должина линија gown жените капа ракави свадба партија вечер формално пром фустани
Ново - 40 %

Tanpell beaded долго пром фустан розова лажичка кат должина линија gown жените капа ракави свадба партија вечер формално пром

Залиха
DEN 4154.88
DEN 2493.00
Износот:


Tanpell beaded долго пром фустан розова лажичка кат должина линија gown жените капа ракави свадба партија вечер формално пром фустани

Декларираните карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Rayon,Најлон,Полиестер,Spandex
Деколте:
Лажичка
Половината:
Империја
Воз:
Никој
is_customized:
No
Ткаенина Тип:
Chiffon
Бренд Име:
tanpell
Вистински Слики:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Моден Елемент:
Цветни Печатење
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
13112954
Повод:
Назад Детали:

Поврзани производи