SIKETU Жените Етничка Бохемија Рамни Сандали Чевли Жена Кристал Цвет Флип Пропадне Плажа Сандали Секојдневен Чевли големина 35-42 Сина Беж
Ново - 20 %

SIKETU Жените Етничка Бохемија Рамни Сандали Чевли Жена Кристал Цвет Флип Пропадне Плажа Сандали Секојдневен Чевли големина

Залиха
DEN 898.56
DEN 719.00
Износот:


Добредојдовте на Dong Ci Ta Ci е продавница
SIKETU Жените Етничка Бохемија Рамни Сандали Чевли Жена Кристал Цвет Флип Пропадне Плажа Сандали Секојдневен Чевли големина 35-42 Сина Беж
Пакет : Без кутија,ако сакате кутија ве молиме контактирајте со нас додадете 5$
Напомена : ве молиме проверете ја вашата големина befor цел !
овозможи 0.5 cm грешка
Совети Боја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори.Ве молиме да се разбере. Известување
Обично,цел доаѓа без чевли кутија,само еден пар на чевли.Но, ако ви треба кутија,ве молиме контактирајте со нас да incerase цена.Чевлите кутија вредности US$5. Купувачи и Бара Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.
Пратката 1.Превозот Метод;Alirxpress standrd превозот,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet,DHL,EMS 2.Dlivery Време.DHL обично трае 3-5 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) б.EMS обично трае 6-10 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) c.e Packet обично трае 10-15 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) d. Alirxpress standrd превозот и Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 1)7-15 работни дена да Азија 2)10-30 работни дена да Запад Евра, Океанија и во Средината на Исток 3)30-45 работни дена да Јужна Americe и Африка
Наплата и Враќање 1.Ако постои било каков проблем со цел,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 2.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба,инаку ние ќе се одбие да се вратат. 3.Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.
Повратни информации 1.Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди вклучувајќи Објект како што е Опишано. Комуникација и Превозот Брзина. 2.ако мислите дека ние може да се направи подобро,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво. ве молиме контактирајте ме пред w кога ќе остави негативни повратни информации или да направи детална оценка Ние ќе ви даде satisfing одговор.

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Назад Рака
Обвивка Материјал:
PU
Пета Тип:
Станот со
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Број На Модел На:
201712152040T588-1
Затворање Тип:
Еластична бенд
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
SIKETU
Стил:
Етнички
Outsole Материјал:
Гума
Сандала Тип:
Основни
Моден Елемент:
Кристално
боја:
Сина Кајсија
Големина:
35-42
висока пета:
2cm
Платформи:
1.5 cm
Сезоната:
Лето
погоден:
за жена девојка
Популарната:
кристал цвет
Акции:
100% имаат во парк
Стил:
Повик
Карактеристики:
Чешка

Поврзани производи