Мажите Е Класичен одмор Боло Yeung Ти си Следниот Ван Damme Bloodsport Дизајн машка Мода Битник Блузи Кратко Sleeve Tees
Ново - 9 %

Мажите Е Класичен одмор Боло Yeung Ти си Следниот Ван Damme Bloodsport Дизајн машка Мода Битник Блузи Кратко Sleeve Tees

Залиха
DEN 527.52
DEN 480.00
Износот:

Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.Откако ќе знаете вашето тело мерења,Консултирајте се со големината на табелата на производот страници за вистински објект мерења за да се утврди која големина ти треба да ги купите.54 см ,1 cm = 0.
П : Кога пакетот пристигнување царината,не ми треба да го платат тарифните?
О : кога се пријават на царинските,пакетот на информации како подарок,вредност помала од $5,нормално тоа е лесно да се царинење.Откако купувањето е завршена, ние ги испечатите вашите производ и on-demand, само за вас.Ако примите недостатоци стоки, ве Молиме контактирајте со нас. Мека, комфорни и издржливи, ова е дефинитивно мора да го поседувате и Блузи Tee Shirts Продавница препорачува производот.Дополнителна помош : На-барање за печатење ја намалува отпадот и се еколошки!
4.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.
За Логистика :
1.Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.3937 инч,
4.
П : ми треба многу на производ,може да ми даде попуст?
A : Да, се разбира,кога ви се потребни повеќе информации за производот,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе испрати трговија на големо цена за вас. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред.Бесплатен Превозот За Повеќето Земја,Ние ќе брод за излез на стоки во 1-3 дена, стоката ќе пристигне во 15-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено.Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние се извинуваме што D. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.
П : Што е превозот начин во вашата продавница?
A : Aliexpress Стандард Превозот Начин,тоа е брзо и безбедно,ако треба други превозот начини,ве молиме контактирајте со нас!(Сад преку E-пакет нормален 7~15 дена)
П : Кога производот изгубени на патот ,што можам да направам?
A : Контактирајте со нас кога не го добиете вашиот пакет,јас ќе испрати нов или да ви даде целосна наплата.ние ќе ви даде наплата или да го препрати или попуст било други начини.Ние печати вашата т-маица со еколошки мастило.
Производ inforamtion :
1.Постојат 7 големини (S M L XL 2 XL 3 XL 4 XL) на располагање за следниве листата. Тоа е оптимизиран за сите видови на печатени и брзо ќе стане вашиот омилен, т-маица.
П : Кога ќе го добиете производот,јас не сакам производ,што да правам?
О : Кога производот не влијае на ре-продажба, може да се применува за 7 дена без причина да се вратат на локално локално врати,Товар на товар на купувачот.

Декларираните карактеристики

Големина:
Asia Size S, Asia Size M, Asia Size L, Asia Size XL, Asia Size 2XL, Asia Size 3XL, Asia Size 4XL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Поврзани производи