2018 новодојдени Морнарица Капа За Жените Моден Бренд Гроздобер Boina Есен Зима Newsboy Капи S/M/L Големина на Жените Beret Шапка
Ново - 20 %

2018 новодојдени Морнарица Капа За Жените Моден Бренд Гроздобер Boina Есен Зима Newsboy Капи S/M/L Големина на Жените Beret

Залиха
DEN 1017.60
DEN 814.00
Износот:


2018 Жените Beret Шапка новодојдени Морнарица Капа За Жените Моден Бренд Гроздобер Boina Есен Зима Newsboy Капи S/M/L Големина
5pcs може да се Прилагоди На големината на главата турнеја
Производот
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
Превозот
1.Ние ќе го организира испорака според вашиот Зачувам адреса. Бидете сигурни дека вашата детална адреса и име и презиме се апсолутно точни.
2.Ние брод на сите нарачки во рок од 48 часа по вашата исплата заврши. Како и за што постојат повеќе производи на нашиот магацин,па кога ќе се сретнат со некои производи кои се надвор од акциите откако ќе поставите цел, само не грижете се, ние ќе ве информира за прв пат.
Време на испорака
1. Ако одлучите да Продавачот за Испорака Метод. Ние ќе обезбедиме бесплатна испорака за вас. Можете да видите дека ние сме за вас превозот.Но, не постои следење на информации. (Можете да купите повеќе наредби, или вкупен износ од повеќе од 7 американски долари. Ние ќе ви обезбедиме со превозот на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. ) пристигнувањето околу 20-60 дена
2. Ако изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Дел од транспортните трошоци може да се наплаќа. Но, тоа е следење на информации.Можете да го видите она што го датумот на вашиот стоки испратени некаде. Пристигнувањето околу 20-60 3 дена. Ако ви треба побрзо. Можете да изберете EMS и курирската служба DHL. Неговата релативно високи транспортни трошоци. Но, генерално, може да се земе за испорака 3-10 дена.
ПРЕВОЗОТ НАЧИН
ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА
Кина Пост
15-60 Работни Дена
Продавачот за Испорака Метод
15-90 Работни Дена
Ems
10-25 Работни Дена
Epacket
10-25 Работни Дена
DHL
3-10 Работни Дена
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да се направи сте задоволни.
3. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот.
Политика На Враќање
1.Ако најдете било какви проблеми со квалитетот кога ќе добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние ќе ви даде задоволителен одговор.
Ние може да го препрати на новиот еден или наплата за вас, ако не го добие тоа во вообичаеното време.И се надевам дека ќе може да контактирате со нас пред негативни повратни информации и жалба.Ние ќе се потрудиме да го реши.Ви благодариме.Почитувани.

Декларираните карактеристики

Шапка Големина:
54 56cm, 56 58cm, 58 60см
Тип На Објект:
Berets
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Број На Модел На:
m1042(30)
Материјал:
Памук
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
Бренд Име:
yanyanmumu

Поврзани производи