2017 Светат Во Темница Pendant Ѓердани Сребро Младата Месечина Синџир Ѓердани Шупливи Месечината И Срцевите Блескав Ѓердан Жените Подарок

2017 Светат Во Темница Pendant Ѓердани Сребро Младата Месечина Синџир Ѓердани Шупливи Месечината И Срцевите Блескав Ѓердан Жените

Залиха
DEN 76.32
Износот:

Напомена : Светлечки прав целосно еколошки материјали, прво мора да ја вклучите светлата во текот на ноќта и нека се апсорбира доволно светлина за да блесне откако lights out, светлина траење, интензитет и времетраење на светлината апсорпција на однос 1. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. 2. Материјал : Алуминиумски, 3. Боја : виолетова,зелена, сина,Светло сина 4. Синџир Должина : 45+5 cm / 17.71+1.96 инчен 5. Приврзоци големина : 1.5*1.8 cm / 0.59*0.7 инчен Пакет Содржина Пакет : 1*ѓердан во одлична состојба, купи со доверба! Боите може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
1.5*1.8 cm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Месечината
Бренд Име:
XUSHUI XJ
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M0705
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Должина:
50cm

Поврзани производи