2018 Ној Пердув Цвет Маска Жени, Девојки Венеција Маскарада Принцезата Маски Партија Се Облекуваат Декорација Божиќ, Нова Година

2018 Ној Пердув Цвет Маска Жени, Девојки Венеција Маскарада Принцезата Маски Партија Се Облекуваат Декорација Божиќ, Нова Година

Залиха
DEN 955.20
Износот:


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Лесен и удобен за носење,модерно и секси.
Привлекување на други внимание и убава.
Погоден за танц партија,бар,пантомимичари,божиќ партија и други прилики.
Спецификација :
Боја : Црвена,Розова,Виолетова,Злато,Сребро.
Материјал : Пластични + Пердув
Големина : За 28x25cm(H X W)
Тежина : Околу 35g/pc
Една големина одговара за повеќето жени, девојки.
Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни

Декларираните карактеристики

боја:
МИКС ОД БОИ
Повод:
Партија
Возрасна Група:
Возрасни лица
Покрива Област:
Горната Половина Лице
Број На Модел На:
Ној Пердув Цвет Маска
Тип:
топката маска
Маска Материјал:
Пластични
DU:
MA54

Поврзани производи