Јапонија Кварц Движење, Од Не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Нов Врвен Луксуз Водоотпорен Мажите На Ултра Тенок Едноставен Рачен Часовник Мода Обичните Часовници
Ново - 50 %

Јапонија Кварц Движење, Од Не ' Рѓосувачки Челик Мрежа Нов Врвен Луксуз Водоотпорен Мажите На Ултра Тенок Едноставен Рачен Часовник

Залиха
DEN 1242.24
DEN 621.00
Износот:

Голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст, и ние поддршка за промет на големо. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање. Основен избор на Сингапур пакет регистрирани! Нормално,15-60 дена за да стигне до дестинацијата, во различни земји, пристигнаа во различни времиња!
4. Било увозни давачки или такси ќе биде на купувачот одговорност.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете го ова. Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како пониска вредност. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ние не се обидуваме да се одговори што е можно побрзо. Се надеваме дека нашите производи секогаш може да се направи сте задоволни!
2.
Контактирајте Со Нас
1.
Политика На Враќање
1. Ако не сте 100% задоволни од квалитетот на производите и треба да се вратат или размена, го направи тоа во рок од 7 дена по пристигнувањето, и вие сте одговорни за испорака на плаќање. Вашето мислење е навистина важно за нас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : Moneybooker; Т/T; Зачувам; WEBMONEY;Кредитни картички; Western Union
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : бесплатен превозот
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме!
2. Имате било какви прашања слободно контактирајте ме. Јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
мажи
Превозот
1. но, дозволете да го одложи одговор за не-бизнис време. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
2. Ви благодариме!
П : јас сум еден препродавач. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Ако има нешто во ред, ве молиме контактирајте со нас во прв пат, преку онлајн системот или e-mail во рок од 3 дена по пристигнувањето, подобро со слики да се покаже проблемот јасно.
Повратни информации
1. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и може да не важат за земји со различни тарифни правила.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
Хана Мартин
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Dial Дијаметар:
40mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
MX-H-W
Затворач Тип:
Кука Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
24cm
Случај Дебелина:
6.9 мм

Поврзани производи