Нова Мода Есен/зима Миленичиња Куче Облека Памук Двојно Нога Модна Задебелување Маскирани Zip До Куче Облека (сина,жолта)
Ново - 5 %

Нова Мода Есен/зима Миленичиња Куче Облека Памук Двојно Нога Модна Задебелување Маскирани Zip До Куче Облека (сина,жолта)

Залиха
DEN 657.60
DEN 625.00
Износот:


производ големина
Големина
Градите(cm)
Назад Должина(cm)
XS
30
21
S
35
24
М
40
27
L
46
30
XL
52
34
XXL
62
37 Забелешка : големината е само за референца ,pls проверка на одредена Должина и Градите .ви благодариме!(1inch=2.54 см). Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка.
Пакетот Вклучува : 1* Миленичиња Куче топла облека
Плаќања :
Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Unionand така натаму.
Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја).
Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или даночни
Испорака Метод :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници)
Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и сл. и ќе мора следење на број.
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот
10583486612131831 Други Клиент исто Така, Прочитајте US $ 7.20 /парче US $ 14.50 /парче US $ 3.55 /парче US $ 16.87 /парче US $ 9.85 /парче US $ 15.50 /парче US $ 3.20 /парче US $ 5.50 /парче

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
gagyive
Материјал:
100% Памук
Стил:
Моден
Сезоната:
Сите Сезони
Број На Модел На:
XS,S,M,L,XL,XXL
Тип:
Кучиња
Пердув:
куче облека
боја:
Сина,Жолта
Големина:
XS,S,M,L,XL,XXL
Количина:
1pc

Поврзани производи