WolfRule Meizu M5S Случај Meilan 5s Покрие Shockproof Луксузни Кожни TPU Случај За Meizu M5S Случај Meizu Meilan 5S 5.2
Ново - 12 %

WolfRule Meizu M5S Случај Meilan 5s Покрие Shockproof Луксузни Кожни TPU Случај За Meizu M5S Случај Meizu Meilan 5S 5.2

Залиха
DEN 188.64
DEN 166.00
Износот:


7
dianxiaobao Продажба Поени>>
[ Број на модел ] : За Meizu Meilan 5 S / Meizu M5 S Случај 5.2 инчен
Р ussian Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
торба

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Wolfrule
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Meizu
дизајн:
Обична,Бизнис
Големина:
5.2 inch
ОДГОВАРА ЗА:
Случај За Meizu Meilan 5S / Meizu M5S
Материјал:
Висококвалитетна Кожа + Мека TPU
Стил:
Луксузна / Fashiom
функција 1:
Shockproof / Добра Рака Се Чувствувам
Карактеристика 2:
Светло / Удобно
боја:
Црна ,Сина,Сива,Црвена

Поврзани производи