IVYUEEN 2 парчиња Силиконски Екстра Висока Џојстик Продолжен Аналогни Палецот Стап Костец за PS4 Про Тенок Контролер Покритие за Dualshock 4

IVYUEEN 2 парчиња Силиконски Екстра Висока Џојстик Продолжен Аналогни Палецот Стап Костец за PS4 Про Тенок Контролер Покритие

Залиха
DEN 50.40
Износот:

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. - Компатибилен со Dualshock 4 контролер - Заштита на вашите контролер - Производ Димензии : 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po. Освен некои земји и APO или FPO 2. Поради различни екран може да се донесе огромен боја разлика на истата слика, ве молиме да се разбере може да се случи палета на бои разлика на физичкиот производ. Ние не држете никаква одговорност на боја разлика и нема да ги прифати за такви поврзани со жалбата. По вашата исплата , ќе го испрати вашите производи во 1 до 3 работни денови . УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот е не како рекламира. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Пакетот Вклучува : како се покаже слика 2 buc ( = 1 пар ) x Гума Силиконски Капи Одговара за за Playstation 4 PS4 PRO / Тенок Контролер за XBox 360 контролер за XBox Еден X / S контролер за Префрлање Про Контролорот 1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.IVYUEEN 2 парчиња Силиконски Екстра Висока Џојстик Продолжен Аналогни Палецот Стап Костец за PS4 Про Тенок Контролер Покритие за Dualshock 4 Описи : - Трети лица направен производот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.6 x 0,8 инчи ; 1 унци Забелешка! Производ слика за повикување само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите ! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Кога ќе го добиете производи , ако имате било какви прашања и незадоволни , ве молиме контактирајте со нас .

Декларираните карактеристики

Со USB:
NO
Број На Модел На:
за Dualshock 4 Контролер PS4
is_customized:
NO
Бренд Име:
IVYUEEN
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
Тип:
за PlayStation 4 игра контролер стап зафат
Случај Материјал:
Силикони
Компатибилен со 1:
за Dualshock 4 PS4 Про Тенок Контролер
Компатибилен со 2:
за XBox Еден X S Контролер
Компатибилен со 3:
за dualshock 4 стап
Компатибилен со 4:
за ps4 палецот костец
Функција:
џојстик копче за ps4 контролер
Количина:
2 парчиња / многу
Производ Димензии:
2.4 x 1.6 x 0,8 инчи ; 1 унци
Контролор Thumbsticks Костец боја:
Црна, Црвена Зелена Сина, Бела

Поврзани производи