DWCX 10x Автомобил на Врата завртување на Трим Внатрешни работи Fastener Клипови C2S13494 Одговара за Jaguar S-Type 1999 - 2007 X-Type 2001- 2006 2007 2008 2009
Ново - 13 %

DWCX 10x Автомобил на Врата завртување на Трим Внатрешни работи Fastener Клипови C2S13494 Одговара за Jaguar S-Type 1999 - 2007

Залиха
DEN 143.04
DEN 124.00
Износот:

10pcs на Врата завртување на Трим Внатрешни работи Fastener Клипови Одговара за Jaguar S X Тип C2 S13494
Состојба : 100% нови Боја : Бела Материјал : Пластични Должина : околу.31mm (12inch) Глава Дијаметар : прибл.14.5 mm (0.57 инчи) Матични Дијаметар : прибл.7mm (0.28 инчи) Производителот Дел Број : C2 S13494 Објект се вклучени : 10 x на Врата завртување на Трим Клипови Компатибилен со :
Одговара за Jaguar S-Type 1999-2007
Одговара за Jaguar X-Type 2001-2009 Ова Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински. Answer : ___________________________ Note :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) ве Молиме бидете сигурни дека обликот и големината на овој објект се одговара за вашиот автомобил пред да го купите.
Производ Димензија :
Функција :
1) Според фабричките спецификации
2) Совршен натпревар за оригинална опрема.
3) Лесен за инсталација.
4) Совршен за да се заменат истрошени, оштетени и скршени клипови.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
DWCX
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
3.1cm
Објектот Ширина:
1.45cm
Објектот Тежина:
0.035kg
Материјал Тип:
Пластични делови
Тип На Објект:
Fastener & Клип
боја:
Бела
Материјал:
Пластични
Должина:
approx.31mm (12inch)
Глава Дијаметар:
прибл.14.5 mm (0.57 инчи)
Матични Дијаметар:
прибл.7mm (0.28 инчи)
Производителот Дел Број:
C2S13494
одговара 1:
за Jaguar S-Type 1999-2007
Се вклопат 2:
за Jaguar X-Type 2001-2009

Поврзани производи