Висок Квалитет На Злато Боја Обетки Мода Накит 2017 Нерѓосувачки Челик Романтично Срце Студ Обетки За Жените Деверуша Подарок
Ново - 20 %

Висок Квалитет На Злато Боја Обетки Мода Накит 2017 Нерѓосувачки Челик Романтично Срце Студ Обетки За Жените Деверуша Подарок

Залиха
DEN 86.40
DEN 69.00
Износот:


НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ : Ако постои алергија,престанете со носење.Ова е мода накит,не е вистински чисто злато/сребрена Намалување на допир пот ги тргнеме на накит додека капење,перење да се Избегне мешање со други накит или напорно работи Често чистење На пример повеќе пот или за капење ..итн., ќе се влијае на промена на бојата Испорака : Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди Ali Express Стандард Превозот 15-60 дена да повеќето земји Масовно налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex, DHL, или ПРОЗОРЦИ Повратни информации : немојте да остави негативни(1-2 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со нас Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживаат во шопинг и исто така се надевам дека ќе може да ни остави позитивен фидбек. Ви благодариме! Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија.Ако во вашата земја треба да се плати царина,тоа е вашата чест и одговорност. Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,итн позадина

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
BAUTOBVC
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
FE221
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
злато/сребрена
шарм МАТЕРИЈАЛ:
304 од не ' Рѓосувачки Челик и Вистински Злато Позлатен
Студ:
304 од не ' Рѓосувачки Челик и Вистински Злато Позлатен
Пакување:
картички
custom-цел:
Ние Може да го Направи било кој Дизајн
Големина:
8*7mm
квалитет:
Добар квалитет
is_customized:
Yes
Пол:
жени/девојки
Повод:
Партија/Office/Свадба/Роденден

Поврзани производи