Litewinsune YYT-320 Висока Моќност Emitter LED Извор за Следат Место Светло 440W Светло Enterainment

Litewinsune YYT-320 Висока Моќност Emitter LED Извор за Следат Место Светло 440W Светло Enterainment

Залиха
DEN 4992.00
Износот:

Сите цената не се вклучени купувачот локална такса, како ДОЛЖНОСТ/ДДВ/ДАНОЧНИТЕ, Царинските Такса и др. Тука е референца : вредност е пониска 150euro, ДДВ : 7. Ние обезбедуваме технологија поддршка тука во секое време. Тоа е aslo може да се користи на belows :
Апликации
● Оптички влакна алтернативни/ Декоративни /
Забава
● Мини-акцент/До запалки/Надолу запалки/
Ориентација
● Внатрешна/Надворешна commerclal и
Residentlal Архитектонски
● Ков/Под полицата/Задача
● Bollards/Security/Градина
● Portable (фенерче, велосипед)
● Работ-осветлени знаци (Излез, точка на продажба)
● Автомобилската Излез (Стоп-Опашка-Свиок,CHMSL,
Огледало Страна Се Повторува)
● Сообраќајната сигнализација / Beacons / Rail Crossing
и Патот
Карактеристики :
● Долго оперативни живот
● Најголем флукс
● Широк спектар на бои : 2500 K-25000 K
● Повеќе енергетски ефикасни од блескаво и
повеќето халоген светилки
● Низок напон DC работеше
● Инстант светлина (помалку од 100ns )
● Целосно dimmable
● Без УВ
● Супериорен ESD заштита
● Ro HS согласност
Спецификации :
Фотографии за LED Извор :
Пакет :
Торба/Кутија
За Litewinsune : Lite Win Sune е изградена во 2014 година во Гуангжу во Кина. Обично треба 3-7working дена.
повеќе од 2 KG, ќе биде испорачуван DHL/ТНТ/UPS/Федекс/EMS ект(во некои земји), Случаен превозот метод. Услугата е нашата топла продажниот објект. Сите димензии се мерени рачно со отстапување(движеше)на 1-3мм. Тоа значи кога ќе добиете пакет, треба да платат ДДВ за пост во Шведска директно.
Детали :
YYT-320 значи панел тип не wattage. Нашите осветлување се обезбеди 12-24months бесплатно гаранција. Ние сме appricated можете да ни даде 5-ЅВЕЗДИ повратни информации за Ali Express . Ние веруваме Lite Win Sune може да Грее До Нашиот Сон Шоу! Litewinsune Услуга : ви Благодариме!. И со богата меѓународен бизнис искуство, ние може да обезбеди Сопствени Грешки помош и исто така најдобар начин да се спаси превозот цена. Ние ќе организираме производство по receving на плаќање. За Слободен Брод предмети :
помал од 2 KG, ќе биде предаден од Кина, Воздухот Пост, e Packet ект, Случаен превозот метод. Или брои од случај до случај.
Litewinsune YYT-320 Висока Моќност Emitter LED Извор за Следат Место Светло 440 W Светло Enterainment
Вклучени :
1x YYT-320 LED Извор (Моќ одбор како цел)
1x Кутија
Слободен Брод
Пред цел, pls прочитате подолу известување(цел значи дека се согласуваат) :
1. Пред вашата нарачка, ве молиме бидете сигурни дека објектите се применливи за вашите тела. Кина, Воздухот Пост, EMS, CDEK, e Packet ект, Случаен превозот . YYT-320 може да се користи за нашите ПРЕДВОДЕНА 440 W Следат Место Светло. Ние не ќе ги сноси сите последици и превозот надомест предизвикани од несоодветна селекција. Ние ќе се спакуваат сите предмети внимателно. Ако ви се скршени производ по долго брод, pls контактирајте со нас за совршено решение пред спор. Quanlity е нашиот живот.
Русија : Од 7-Декември,2017, Русија Обичај барање на купувачот да обезбеди Пасош Информации, Производ Линк и Даночни/Ддв/Должност Број. Во текот 150euro, ДДВ : 12. Ако итна цел, pls контактирајте со нас.
Шведска : Од Сега па натаму, Шведска тарифи за сите пакет од не-ЕУ . Ако случајно тие не се, ние се извинуваме за тоа. За Европа на пазарот, ние обезбеди CE, EMC, LVD сертификати.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
LITEWINSUNE
Број На Модел На:
YYT-320 Висока Моќност LED Emitter
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
300W
Напон:
12-14V
Модел:
YYT-320 Висока Моќност LED Emitter
volatage:
12-14V
тековната:
20-25A
Luminious:
20000-23000lm
Chromaticity/Температура На Бојата:
6500-7500k
Апликации:
Следете Место Светло, Светло ект
Пакет:
1pc, картон, слободен брод

Поврзани производи