70PCS Патување за Шиење Кутија Конец за Шиење Бода Игли Алатка Поставете Крпа Копчиња Занает Режа Quilting Крои Рака за Шиење
Ново - 19 %

70PCS Патување за Шиење Кутија Конец за Шиење Бода Игли Алатка Поставете Крпа Копчиња Занает Режа Quilting Крои Рака за Шиење

Залиха
DEN 216.48
DEN 175.00
Износот:


Име : комплет за шиење
Производ Големина
Отвори : 26.5 X22 X2.5cm/10.44 X4.73 X0.99"
Затворена : 12 X12 X2cm/4.73 X4.73 X0.99"
Боја : Црна (случаен додатоци во боја)
Тежина : 112g
Вклучени додатоци : како на сликата
1 X Комплет За Шиење

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
VKTECH
Тип:
Комплет За Шиење
Материјал:
100% Памук
Употреба:
плетење

Поврзани производи