10Pcs/Торба Ратан Ѕвезда Божиќ Свадба Партија DIY Занаетчиски Виси Украси Играчки
Ново - 10 %

10Pcs/Торба Ратан Ѕвезда Божиќ Свадба Партија DIY Занаетчиски Виси Украси Играчки

Залиха
DEN 87.36
DEN 79.00
Износот:

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : рачно изработени ратан ѕвезда петокрака форма виси украс Направен од природни ратан материјал, токсични-слободни и еко-пријателски Таписерии изработка, трајни и модерен Совршен за декорација на Новогодишни празник, свадбена церемонија, роденден и други прилики кои треба овој украс за Употреба : Дом, Градина, Свадба, Роденден, Настан или Лице Декорација Додадете топла и освежување атмосфера во вашиот дом Ратан Ѕвезда само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Точка Име : Ратан Ѕвезда Материјал : Ратан Облик : петокрака Ѕвезда Дијаметар : прибл. 6cm/2.36" Боја : Светло Виолетова,Темно Зелена,Розова,Royalblue,Виолетова,Бела,Кафе,Жолта,Црвена,Сина,Топла Розова,Портокалова,Зелена Количина : 10 Компјутери Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 10pcs x Ратан Ѕвезда

Декларираните карактеристики

Повод:
Партија,Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ,детски Ден
Големина:
S
Бренд Име:
OOTDTY
Шема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
517E8AF2000022
Материјал:
Ратан

Поврзани производи