12 стил Мода бебе moccasins СТП Кожа деца првиот вокер мека soled бебе девојки чевли Новороденче момчиња Патики за 0-12M
Ново - 18 %

12 стил Мода бебе moccasins СТП Кожа деца првиот вокер мека soled бебе девојки чевли Новороденче момчиња Патики за 0-12M

Залиха
DEN 154.08
DEN 126.00
Износот:

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу ! големина на возраст должина ширина 1-S 0-6 M 11cm/4.33" 5.7 cm/2.24" 2-6 M-12 M 12cm/4.72" 5.9 cm/2.32" 3-L 12-18 МИЛИОНИ 13cm/5.12" 6.1 cm/2.40 Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 2-3ММ се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Плитки
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Бренд Име:
WEIXINBUY
Шаблон Тип:
Геометриски
Сезоната:
Пролет/Есен

Поврзани производи