Трговија На Големо Антички Злато Pendant Ѓердан Кристал Пеперутка Природен Камен Долг Ѓердан Синџир За Жените Најдобриот Подарок
Ново - 30 %

Трговија На Големо Антички Злато Pendant Ѓердан Кристал Пеперутка Природен Камен Долг Ѓердан Синџир За Жените Најдобриот Подарок

Залиха
DEN 69.60
DEN 49.00
Износот:


Трговија на големо Антички Злато Pendant Ѓердан Кристал Пеперутка Природен Камен Долг Ѓердан Синџир За Жени Најдобро Ги ft метал : легури Пол : Жените;дама;девојка должина на синџирот : 45+5cm
големина : 2.5*1.7 cm

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
rinhoo
Pendant Големина:
2.4*1.8 CM
Број На Модел На:
NC17Y071M0
Пол:
Жените дама девојка ќерка
Стил:
Гроздобер Мода Секојдневен едноставен
Обликотшема:
був
ocassion:
партија клуб свадба
боја:
Сребро Злато Позлатен

Поврзани производи