6 Компјутери/Set Matryoshka Кукла Виси Украс Со Рака Дрвени Keychain Чанта Телефон Додатоци KidsToy Подароци M09
Ново - 30 %

6 Компјутери/Set Matryoshka Кукла Виси Украс Со Рака Дрвени Keychain Чанта Телефон Додатоци KidsToy Подароци M09

Залиха
DEN 163.68
DEN 115.00
Износот:

6 Компјутери/Set Matryoshka Кукла Виси Украс Со Рака Дрвени Keychain Чанта Телефон Додатоци Kids Toy Подароци M09 Опис : Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Тип : Matryoshka Кукла Виси Декорација
Материјал : Дрвени
Matryoshka Кукла Големина : 3.2*1.6 см
Јаже Должина : 8cm
Количина : 6 компјутери
Боја : Случајни
Пол : Унисекс
Погоден за Скролување, Кеси, Телефон,во Автомобил виси декорација
Напомена :
Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.
Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење .
Пакетот Вклучува : 6 x Matryoshka Кукла Keyrings

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Силна Toyers
Материјал:
Дрво
Тип:
Додатоци
Пол:
Унисекс
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Број На Модел На:
123954
Димензии:
8cm
Предупредување:
Никој
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Поврзани производи