Пар AC 250V 10A НИ Штекер Plug Rewireable Штекер Адаптер
Ново - 5 %

Пар AC 250V 10A НИ Штекер Plug Rewireable Штекер Адаптер

Залиха
DEN 264.96
DEN 252.00
Износот:

Земја на Производство КИНА Материјал, ABS, Електронски Делови Нето Тежина Пакет Содржина Пар x Rewireable НИ Штекер Главниот Сина Боја AC 250 V Тековната Штекер 10 A Стандард НАС

Декларираните карактеристики

Поврзани производи