Siam AB Hot Fix Кристал SS16 SS20 Кристално Стакло Железо На Кристал За Облека Свадба Декорација
Ново - 20 %

Siam AB Hot Fix Кристал SS16 SS20 Кристално Стакло Железо На Кристал За Облека Свадба Декорација

Залиха
DEN 204.00
DEN 163.00
Износот:


Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот за вас,
Пред тоа ве молиме да не насочи остави негативни или негативни повратни информации.
Провери пред да се купат дали детални превозот адреса, поштенски код е точен, ви благодарам многу.
Ние се осигура дека вие веднаш ќе добиете пакет, ви посакуваме среќен шопинг.
Боја : Siam AB Материјал : Кристално стакло
Тип на Кристал : Hot fix Точка на Топење од Лепило : Околу 130 - 160 степен
1.Зачувам,Кредитна картичка и сите aliexpress Биде дозволено плаќање
методи.
2.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно
Превозот :
1.Ние само брод вашата потврди адреса.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
2.Пост Превозот нормално трае од 20 до 35 дена да се добие. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели ,а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови).Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат секој проблем. Експрес Испорака нормално трае од 3 до 7 работни дена да го добие.
Забелешка
1.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош.
2.Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со изразат compa
3.Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме не заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот. На позитивни повратни информации е навистина многу важно за нас!

Декларираните карактеристики

Големина:
SS16 - (3.8-4.0mm), SS20 - (3.8-4.0mm), SS6 - (1.9-2.0mm), SS8 - (2.3-2.5mm), SS10 - (2.7-2.9mm), SS12 - (3.0-3.2mm)
Број на Компјутери:
1440pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Топло-Fix
Бренд Име:
QIAO
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
SS16 3.8-4.0 mm,SS20 4.8-5.0 mm
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Материјал:
Стакло
боја:
S AB
Количина:
1440pcs/пакет
Употреба:
Свадба Свадба Dressess,Вечер Dressess,Кеси,Жена Чевли,Накит
Количина:
DMC (ААА)

Поврзани производи