мажите секојдневен кожна јакна 2018 Есен Англија Стил на корејски Тенок Стојат Јака Патент Дизајн Јакна Палта за Мажи
Ново - 14 %

мажите секојдневен кожна јакна 2018 Есен Англија Стил на корејски Тенок Стојат Јака Патент Дизајн Јакна Палта за Мажи

Залиха
DEN 1163.52
DEN 1001.00
Износот:


Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред цел.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
2) : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Практично, ние не се препорачува било враќа поради скапи превозот цена.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.3 инчи)
S : Рамо 41. (но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи,дури и ретко се изгубени).
Answer : ___________________________ NOTE :
1. Сите наши производ се проверува и пакувани во добра состојба. Можете да изберете EMS, тоа трае околу 5-12 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас);
(3). Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ви благодариме!. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење.2 см, Ракави 61cm, Биста 106cm, Должина 62cm,
XL : Рамо 46.6 см, Ракави 64cm, Биста 114cm, Должина 66cm,
Реалниот Производ е Боја која ќе примите можеби се разликуваат од листата слика, бидејќи на различни леќи на Камерата, и поинаква светлина на животната средина. Ние секогаш онлајн и се подготвени да ви одговори брзо, контактирајте ме за подобра цена.5 cm, Биста 110cm, Должина 64cm,
XXL : Рамо 47.8 см, Ракави 58cm, Биста 98cm, Должина 58cm,
М : Рамо 44cm, Ракав 59.
Контактирајте Со Нас
Ви благодариме за вашето внимание до нашата продавница. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите. Кина Пост Воздух Парцела( Економија int'l превозот во светот) (помалку од 2 KG) Ќе потрае околу 10-30 работни дена да пристигнат или повеќе во текот на сезона, ќе се Обезбеди следење на број. Можете да изберете Изразат DHL,UPS-от,дополнителни Превозот на трошоците, Ќе се преземат за 2-7 workdays дена. Ви благодариме за разбирањето!
Плаќање
Метод
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ви благодариме за разбирањето!
Димензии : cm (1cm=0.4 см, Ракави 62.
Ако не претпоставиме дека враќањето е потребно, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш, а потоа ние ќе обработиме вашето враќање соодветно
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .
• Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате :
(1). Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ние сме многу среќни да комуницира со вас.
Превозот И Предавање
• Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон .5 cm, Биста 102cm, Должина 60см,
L : Рамо 45.
Се враќа прифатени во рок : 7 Дена
Наплата дадени како : Размена
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
• Без наплата или враќање ќе бидат обезбедени во согласност со следниве ситуации за објект :
(1) Боја и големина разлика проблеми;
(2) Производ со некои штета поради неправилна работа;
(3) Изми и носење на производи;
(4) долна Облека, како што се првенство баласт , panty без било кој квалитет на прашања.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Памук
Тип:
Тенок
Материјал:
СТП,Faux Кожа
Број На Модел На:
WL0331019
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Стандард
Декорација:
Џебови
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Мандарински Јака
Ткаенина Тип:
Oxford
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
GRTXIN
Стил:
Повик
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Боја Стил:
Природна Боја
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам

Поврзани производи