GOLDENHOUR Врвот Луксузен Бренд Мажите се Види Аналогни Кварц рачен часовник Класичен Водоотпорен Армија Воено Спортски Часовник Relogio Masculino
Ново - 50 %

GOLDENHOUR Врвот Луксузен Бренд Мажите се Види Аналогни Кварц рачен часовник Класичен Водоотпорен Армија Воено Спортски Часовник

Залиха
DEN 2111.04
DEN 1056.00
Износот:


GOLDENHOUR Врвот Луксузен Бренд Мажите се Види Аналогни Кварц рачен часовник Класичен Водоотпорен Армија Воено Спорт Време Час Часовник
Известување
Ве молиме DONOT носат ова се види кога преземање на туширање или пливање
Избегнувајте употреба во екстремни топли или студени температури.
Чистење на рака со мека крпа на редовни основи е препорачливо
Премногу вода контакт ќе пократок види живот
Враќање
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Не се враќа објект пред да контактирате со нас, бидејќи ние би можеле да добијат ништо без претходно известување.
Ние прифаќаме враќа објект во рок од 14 дена по приемот. Врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот.
Замена ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по добивањето врати објектот.
Доживотна Гаранција
Ние обезбедуваме ова се види со 1 години гаранција и 24/7 клиенти услуга. Ако имате било какви прашања, ние ќе ги разреши вашите дилеми во рок од 24 часа

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Дебелина:
16mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бренд Име:
GOLDENHOUR
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Недела Екранот
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Dial Дијаметар:
46mm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
GH-115S
Бендот Ширина:
26mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm
види тип 1:
Слободно време мажите се види
види тип 2:
Модерните мажи се види
види тип 3:
моден мажите се види
Стилот 1:
Класичен
Стил 2:
Повик
Стилот 3:
Спорт
Повод:
Партија патување подарок
клучни зборови:
Човекот Се Види
Движење:
Увезени во Јапонија
Отпорен На Вода:
Не одговара во пливање

Поврзани производи