jingyuqin HU46 Далечински Автомобил Копче Школка Случај За Опел Astra Vectra Zafira Омега 2/3 Копчето Неисечени Сечилото Фоб Маска
Ново - 19 %

jingyuqin HU46 Далечински Автомобил Копче Школка Случај За Опел Astra Vectra Zafira Омега 2/3 Копчето Неисечени Сечилото Фоб

Залиха
DEN 108.48
DEN 88.00
Износот:


Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Батон : 2/3 Копчето
Клучни Празно : Yes (HU46 Сечилото)
Со користење на Логото : НИКОЈ
Transponder Чип : Никој
Електроника/Батерија : Нема
Карактеристики :
1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.
2. Клучни случај и неисечени копче сечилото само.Не електронски internals.
3. Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер со оригиналниот.
4.Земете внатрешни електрони(вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвени!
Fitment :
За "Опел" Astra
За "Опел" Vectra
За "Опел" Zafira
И други модел со истите спецификации на клучните празно( Лево ) и батеријата носителот на листата подолу дел..
Важна Забелешка :
1. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена.
2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре.
Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите. Затоа што еден автомобил модел има многу видови копче
Пакетот Вклучува :
1 X Копче Школка
Логото е многу ризик во царинското, ние default не ја испратите лого за сите.
1 : Бесплатен Превозот Во Светот.
2 : Наредби обработени во рок од 4 дена по плаќањето се врши и проверка.
3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,
Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.
4 : превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail, па ако сакате да се
изберете DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.
5 : Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува,
така превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона,
па ве молиме да бидете трпеливи.
6 : Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информации
од официјалниот веб-сајт.
1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.
2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.
3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организира
на reshipment или враќање на средствата за вас.
4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници
и не се отвори спорот директно.
1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашања
или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.
2 : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиот
препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
jingyuqin
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
Автомобил Копче Фоб Школка замена
Производителот Дел Број:
keychain случај
Материјал Тип:
ABS + метал
Другиот Дел Број:
Далечинскиот Клуч Школка
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Сечилото Тип:
Лево жлебот(HU46)

Поврзани производи