CSJA Природни Круг Gem Камен Kabbalah Дрвото на Животот Ѓердани Приврзоци Розевиот Кварц Бел Кристал Lapis Lazuli Тигар Око Опал F044
Ново - 30 %

CSJA Природни Круг Gem Камен Kabbalah Дрвото на Животот Ѓердани Приврзоци Розевиот Кварц Бел Кристал Lapis Lazuli Тигар Око

Залиха
DEN 137.76
DEN 96.00
Износот:

Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве Молиме погледнете во Описот за големината детали. ( Никој следење на број : не Може да пратите превозот информации. Ве молиме имајте во предвид дека ќе има увоз на даноците за некои земји, Купувачи се одговорни за царински давачки. ( Обезбеди следење на број, Дојде Време : 3-12 работни дена. ) кога ќе се направи исплата.4 mm или 1mm = 0. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Ви благодариме за вашата поддршка!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА, НАЈДОБРИ ЖЕЛБИ!
CSJA Природни Круг Gem Камен Kabbalah Дрвото на Животот Ѓердани Приврзоци Розевиот Кварц Бел Кристал Lapis Lazuli Тигар Око Опал F044
Име На Производ :
Реики Исцелување Мудрост Дрво Ѓердан Pendant за Жени Мажи Накит
Бренд :
CSJA & Кина Сонце Накит Додатоци
Pendant Функција :
Енергија Дрвото на Животот + скапоцен камен Монистра + 2018 Нови Пристигнување
Обложено :
Platinum Позлатен Бакар
Pendant Големина На :
Околу 38 x x x x 27 x x x x 7mm
Синџир Должина :
Околу 18 инчи ( За 45cm )
Природни Gem Камен :
Аметист & Црна Ахат & Сини На Песок И Зелена Aventurine & Lapis Lazuli & Зголеми Кварц & Тигар Око И Бел Кристал & Sodalite & Црвениот Џаспер
Фабрика :
CSJA
Производ Користење :
Секојдневно Накит , Подароци за Жените , Подароци за Мажите , Партија Накит
Пакување :
Opp Вреќа + Меур Заврши
Answer : ___________________________ Note :
1. ( Обезбеди следење на број, Пристигне : 15-60 работни дена. ( Обезбеди следење на број, Дојде Време : 7-18 работни дена. Мешани Бои Трговија На Големо Прифатливо .
48 Часа Брза Испорака
1. Откако производите се испратени, Ние ќе ве информира за следење на број.
Ве молиме оставете порака за бои сакате да се добие од овој линк кога ќе се стави на ред , ако не , ние ќе ги испрати истите бои на вас , се надевам дека ќе се разбере .
Враќање. ( Ако цел повеќе од US $200, Ние ќе брод од DHL, UPS-от, Fed Ex или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 3-12 работни дена. Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Цел > 7 ДОЛАРИ, што Обезбеди следење на број. )
Цел > 15 :
Предмети Брод преку e Packet [Американски клиенти]. Вашето пребарување поврзани со нашите производи и цената ќе се одговори во рок од 24 часа.Предмети Брод преку Ali Express Стандард Превозот, e Packet(7-18 работни дена пристигнат) или Кина Пост Воздух Mail. Ова не влијае на вашата исплата и пазарната цена. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања ( Боја , Пакет, Вредноста на декларацијата, итн. Во шпицот на сезоната, Пакет за следење на снимање ќе го одложи малку онлајн. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Кога Цел повеќе од 200 ДОЛАРИ, ве Молиме изберете "Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Воздух Mail" прво, Плаќаат директно.За да ги заштитите вашите интереси, Вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Конверзија : 1 инч = 25. Ние обично изјавуваат ниска вредност, со цел да се добие помал или слободни сопствени данок.
Купување Забелешка : Слики за повикување само, не е вистински производ големина, Производ Големина, ве Молиме да се види Точка Специфики.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
F044
Бренд Име:
CSJA Накит
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Синџир Тип:
Монистра
Pendant Големина:
Околу 38 x x x x 27 x x x x 7mm
Стил:
Етнички
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Компатибилност:
лекување
Обликотшема:
ДРВОТО НА ЖИВОТОТ
Функција:
накит
Име на производ:
Реики Исцелување Мудрост Дрво Ѓердан Pendant за Жени Мажи Накит
pendant функција:
Енергија Дрвото на Животот + скапоцен камен Монистра + 2018 Нови Пристигнување
Pendant Големина:
Околу 38 x x x x 27 x x x x 7mm
Синџир должина:
Околу 18 инчи ( за 45cm )
Природни Gem Камен 1:
Аметист & Црна Ахат & Сини На Песок И Зелена Aventurine & Lapis Lazuli
Природни Gem Камен 2:
Роуз Кварц & Тигар Око И Бел Кристал & Sodalite & Црвениот Џаспер
Други:
Опал & White Тиркизна & Сина, Тиркизна & Тиркизна
Производ Функција:
Реики , Исцелување , Амајлија , Среќа , Се Надевам , Посредување
Производ Користење:
Секојдневно Накит , Подароци за Жените , Подароци за Мажите , Партија Накит
фабрика:
CSJA Накит

Поврзани производи