HAOCHU Розова 15/20/25/30CM 4pcs/многу Хартија Фенери Нова Година Дома Дневна Соба Декорација Саќе Топки Деца Роденден, Свадба
Ново - 39 %

HAOCHU Розова 15/20/25/30CM 4pcs/многу Хартија Фенери Нова Година Дома Дневна Соба Декорација Саќе Топки Деца Роденден, Свадба

Залиха
DEN 609.60
DEN 372.00
Износот:


Карактеристики : Марка : HAOCHU Материјал : Најдобар Квалитет на Хартија Големина : 1pcsx6"(15cm);1pcsx8"(20cm);1pcsx10"(25cm);1pcsx12"(30cm) Боја : како на сликата покаже Пакет : 4 Pcs/set Саќе топката Едноставно се одвиваат на саќе топката, закачи на ѕид, дрво, таванот или наредени заедно да се координираат со други виси пом пом украси, ткиво цвет гарланд, партија streamers и други papel picado банер fiesta украси. Јасна постави и лесно да се стави настрана. Слични кинески фанови како тие лесно пати се отвораат и затвораат кога не е во употреба.!
1. Ние прифаќаме alipay тука.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .
3. Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме Кликнете Тука :
1. Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
2. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето Земји withing 15 до 25 работни дена.
3. Delievey времето зависи дестинација и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Кина Пост Меѓународниот Воздушен Mail Време на Испорака Информации : Дестинација Работни Дена 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22 Работни Дена+сабота+недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31 САД го Оценувате(точка пристигна) 4.9% 29.6% 50.1% 10.5% 4.7% 0.2% Канада го Оценувате(точка пристигна) 0.0% 17.6% 46.2% 31.4% 3.9% 0.9% У К Стапка(точка пристигна) 4.7% 28.6% 43.8% 10.1% 12% 0.8% Австралија го Оценувате(точка пристигна) 7.2% 50.0% 14.3% 21.1% 7.1% 0.3% Европа го Оценувате(точка пристигна) 5.9% 22.2% 30.3% 23.9% 15.5% 2.2% Италија го Оценувате(точка пристигна) 0.0% 10.3% 19.6% 18.3% 31.3% 20.5% Друга Земја го Оценувате(точка пристигна) 0.0% 10% 18.2% 18.4% 32.6% 20.8%
1. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу!!!
2. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
1. Ние сме секогаш на располагање да ви помогне со било која од вашите потреби во однос на вашата нарачка или прашања во врска со нашите производи.
2. Ние верува во целосна задоволството на клиентите и се надевам дека ќе имате позитивно искуство со нас.
3. ние со нетрпение очекуваме да се видиме повторно во блиска иднина.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Хартија
Повод:
Свети Патрик,Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Бренд Име:
HAOCHU
Број На Модел На:
FWD03
Шема:
Полна Боја,Точка
is_customized:
Yes
Големина:
L

Поврзани производи