5PCS MPF102 JFET AMP N-ГЛ RF СВ TO92 НОВИ ДОБАР КВАЛИТЕТ

5PCS MPF102 JFET AMP N-ГЛ RF СВ TO92 НОВИ ДОБАР КВАЛИТЕТ

Залиха
DEN 111.84
Износот:


Декларираните карактеристики

Употреба:
Притисок Сензор
Излез:
Аналогни Сензор
Број На Модел На:
MPF102
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Тип:
звучен сензор
is_customized:
Yes
Материјал:
Мешавина
Теорија:
Оптички Сензор
Компатибилен:
Конзола За Игри

Поврзани производи