Spirograph поставите Нерешено Спирала Дизајни Interlocking Брзини & Тркала 5pcs со пенкало,Креативна боја играчка За Возрасни и Деца цртеж играчка
Ново - 39 %

Spirograph поставите Нерешено Спирала Дизајни Interlocking Брзини & Тркала 5pcs со пенкало,Креативна боја играчка За Возрасни

Залиха
DEN 439.68
DEN 268.00
Износот:


Spirograph поставите Нерешено Спирала Дизајни Interlocking Брзини & Тркала 5pcs со пенкало,Креативна боја играчка За Возрасни и Деца цртеж играчка
Делови листата :
5pcs правила + цртање хартија + 1pcs шарени пенкало.
Мудро играчки трговија на големо компанијата се наоѓа во Chenghai,каде што е позната како "Toy & Подарок Град на Кина".
? Ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress порака ако имаш било каков проблем. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Ве молиме контактирајте со нас и се врати со нашиот ОРИГИНАЛЕН ЗАПИС, НЕОШТЕТЕНИ и ОН-НОСИ во ОРИГИНАЛНА СОСТОЈБА, како што беше испратена до вас. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Враќање на стока мора да биде во неговата ОРИГИНАЛНА СОСТОЈБА и ПАКУВАЊЕ БЕЗ НИКАКВИ ЧОВЕЧКИ ШТЕТА.
? Сите врати и повторно да пратката превозот и ракувањето со надомест обезбедени од страна на купувачот. Прво време, ние да работиме;
следниот пат, стануваме пријатели.
Aliexpress продавачот : Мудар
Ви благодариме!
Плаќање :
Постојат многу начини на плаќање, како што се на располагање Aliexpress. Превозот цена : Кликнете ?Превозот И Пакување? етикетата на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Без претензии кон користи стоки и човекови штета.
Се Врати И Политика За Наплата :
? Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши ова прашање. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа
Превозот :
1). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата 2-4 дена www.com 5-10 дена www. Ќе се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Ние ќе се вратам на вас во првиот начин. Ви благодариме!
За Нас :
Здраво,Ова е мудар!
? Ние гарантираме за објектот ќе го купите да е истиот како што е опишано погоре.cn 5-10 дена www.com 2-4 дена www.
? Ние ќе остави позитивни повратни информации откако ќе се добијат повратни информации од страна на купувачот.Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
? Наредбите кои се враќаат поради неподигнати, нецелосни ,неточни адреса е предвидено ,напуштени од страна на вашиот локалните postoffice или царинските нема да се врати на клиентите и само ќе се навредуваат на клиентите трошок
? Само неисправни merchandises се предмет на размена во рок од 3 дена од денот на испорака.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
? Сите производи нудам во мојата продавница доаѓаат со нови и моден стил,
супериорен квалитет, но поевтина цена, цело време.
?Достоен Стока, Конкурентна Цена, Прв Клиент!!!
Aliexpress продавачот :
Мудар
.
Врз основа на илјадници професионални играчки фабрики,
гарантира стабилна и навремено снабдување, вистински квалитет и искрена служба, ако ви треба било играчки, производи,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
wise3331-1
Пол:
Унисекс
Тип:
Цртеж Играчки Сет
Возраст Опсег:
> 6 години
Класификација:
Боја Учење Лаптоп/Боење Лаптоп
Предупредување:
до 6 години
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
GQMILA
Пластични Тип:
ABS
боја:
како Слика
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стилови:
spirograph deluxe set
За Возраст:
За Возрасни и Деца

Поврзани производи