10pcs нерѓосувачки челик компресија пролет Y форма продолжување извори rustproof електрични пролет
Ново - 10 %

10pcs нерѓосувачки челик компресија пролет Y форма продолжување извори rustproof електрични пролет

Залиха
DEN 167.52
DEN 151.00
Износот:

10pcs нерѓосувачки челик компресија пролет Y форма продолжување извори rustproof електрични пролет
Опис : име на Производ : компресија пролет Материјал : не ' рѓосувачки челик Производ demension : (жица со дијаметар*пролет дијаметар*пролет должина mm) 1*8*10мм, 1*8*15mm, 1*8*20mm, 1*8*25мм, 1*8*30мм, 1*8*35mm, 1*8*40mm, 1*8*45mm, 1*8*50mm, 1*10*10мм, 1*10*15mm, 1*10*20mm, 1*10*25мм, 1*10*30мм, 1*10*35mm, 1*10*40mm, 1*10*45mm, 1*10*50mm, ве Молиме remaik која сорта ќе треба, во спротивно вашиот објект ќе биде испратена по случаен избор Функција : исклучително добра завршна површина : челик жица површината е подеднакво полиран и многу мазна добра пролет еластичност : пролетта е на добра еластичност и може да се користи за долго време без деформација не-корозивен : пролет е направен на 304 нерѓосувачки челик, па тоа никогаш нема да рѓа ултра-прецизност производна технологија : процесот на производство на оваа пролет има повеќе процеси, неговата големина се движи, и постојат многу спецификации

Декларираните карактеристики

Должина:
1X8X10mm, 1X8X15mm, 1X8X20mm, 1X8X25mm, 1X8X30mm, 1X8X35mm, 1X8X40mm, 1X8X45mm, 1X8X50mm, 1X10X10mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Индустриски
Оптоварување Тип:
компресија
Број На Модел На:
TLTH--006
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Жица со дијаметар:
1.0 mm
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Стил:
Серпентина
Име на производ:
компресија пролет

Поврзани производи