Beibehang Сопствена Позадина 3d de papel parede Фото Позадина Магија Пиратски Богатство на Островот Пејзаж 3d Позадина 3d позадина
Ново - 43 %

Beibehang Сопствена Позадина 3d de papel parede Фото Позадина Магија Пиратски Богатство на Островот Пејзаж 3d Позадина 3d позадина

Залиха
DEN 1296.00
DEN 739.00
Износот:

Висок квалитет. свилен површината.
Ве молиме напишете вашиот омилен материјал и точни ѕид големина под цел или остави ми порака во времето.

Декларираните карактеристики

Димензии:
1 M2
Функција:
3D,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
Шеснаесет милиони петстотини дваесет и девет илјади четиристотини педесет и осум
Површински Третман:
Печатени

Поврзани производи