Безжична Правосмукалка Cordless Рачни УВ Стерилизација Вертикална Преносни Handspike За Пет Кат Тепих Троседот Автомобил Дом Канцеларија
Ново - 50 %

Безжична Правосмукалка Cordless Рачни УВ Стерилизација Вертикална Преносни Handspike За Пет Кат Тепих Троседот Автомобил Дом

Залиха
DEN 3840.00
DEN 1920.00
Износот:


Безжична Правосмукалка Cordless Рачни УВ Стерилизација Вертикална Преносни Handspike За Пет Кат Тепих Троседот Автомобил Дом Канцеларија
Навистина врвен квалитет, високо препорачливо !!!
Посебни карактеристики на оваа правосмукалка
*Coldress Стап Со Правосмукалка
*Моќен Вшмукување 8 Kpa
*4 Глава 4 Функции : Нормална Глава, Пукнатина Nozzel, Четка Главата, УВ Стерилизација на Главата
* 2 Вшмукување Смени :
Со голема промена, на правосмукалка може да работи за 30-40 минути.
При ниски shiift, тоа може да се работи за 40 до 50 минути
*Cyclonic Технологија
* Батерија Li-ion Батерија, неговиот капацитет е 2200m Ah
*Мека гума ротирачка четка
Нормалните функции на правосмукалка
1. S hort коло заштита
2. О vercharge заштита
3. Јас nput overvoltage заштита
4. Јас nput overvoltage заштита
5. Работно време : 30-50 минути
6. Големина : 70x27x13cm / 21.5"X10.6"X9.1"
7. Нето тежина : 2.1 Kg
8. Прашина bin : 1 L/ 0.26 gal
9. Вшмукување : 8000 Pa
10.Работната бучава :
12.Време на полнење : 4-5 часа(полнење повеќе од 12 часа за прв пат )
Четири Главата, Четири Функции
Белешки пред да се купи :
За пријатен шопинг искуство помеѓу нас, ве молиме љубезно потрошите 15 секунди читање на совети.
1. За успешна сопствени грешки во вашата земја, ние ќе го прогласи објектот како pc и да се каже "Подарок само, без комерцијална вредност".
Ако ви треба целосна вредност или друга вредност котираат на вашиот Комерцијална Фактура, ве молиме забелешка во вашата нарачка или оставете порака до нас.
2 . Купувачот треба да биде одговорен за сопствени грешки и плаќање увозни тарифи ако било што се случи на купувачот локалниот обичај.
3. Wholesales е добредојдена !

Декларираните карактеристики

Приклучок Тип:
САД, ЕВРОПСКАТА УНИЈА, ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, АУ
Инсталација:
Вертикална/Рачни
сертификација:
CE,RoHS
Тип На Производ:
Вакуум Системи
Траење На Батеријата:
40 минути
Број На Модел На:
S7
Чистење Пат:
Случаен Вид
Посебен Вшмукување Млазницата:
Мултифункционален Во Комбинација Четка
LCD:
No
Напон (V):
100-240V
Бренд Име:
seamoy
Мерењето На Резервација:
No
Кеса Или Bagless:
Bagless
Далечинска Контрола:
No
Моќност (W):
100W
Функција:
Сува
Прашина Чување Тип:
Прашина Кутија/Прашина Кофа
Тип:
Ултра Парична Казна Филтер За Воздух
Кабелот Должина (m):
Безжичната
Димензија (cm):
70x27x13cm
Димензија (во):
21.5X10.6X9.1
работно време:
40min
додаток:
2-во-1 пукнатина алатка и носителот
Батеријата Assy:
li-ion 2200mah
Вшмукување:
8000Pa
прашина бин:
1 L / 0.26 gal
Боја На Каросеријата:
Виолетова
Бучава:
Стоковните Тип:
Домаќинство Чистење

Поврзани производи