2018 Нов Цвет Бикини Поставите Жените Завој Секси Костими За Капење Средината На Wasit Strapless Бански Костуми Perfect Beachwear Костими За Капење
Ново - 0 %

2018 Нов Цвет Бикини Поставите Жените Завој Секси Костими За Капење Средината На Wasit Strapless Бански Костуми Perfect Beachwear

Залиха
DEN 321.12
DEN 321.00
Износот:

Ако следниве околности се случи, Ние ги сноси сите трошоци за враќање на стоката Или reshiped 1.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
20171215
Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Печати
Поддршка Тип:
жица за слободни
Половината:
Средината На Половината
Со Подлога:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Бикини Сет

Поврзани производи