Нов Лаптоп, ЛЦД Кабел за DELL inspiron 15-3552 3551 3552 3558 3559 30pin PN 450.03001.2001 0X2MP1 LCD LVDS Кабел
Ново - 28 %

Нов Лаптоп, ЛЦД Кабел за DELL inspiron 15-3552 3551 3552 3558 3559 30pin PN 450.03001.2001 0X2MP1 LCD LVDS Кабел

Залиха
DEN 775.68
DEN 559.00
Износот:


Објектот Спецификација :
Лаптоп со LCD Кабел Замена За DELL inspiron 15-3552 3551 3552 3558 3559 30pin
1.Верзија : LCD/LED-Кабел
2.Тип : Замена
Пакетот вклучува : 1 X Кабел Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)
Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,
но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !
1. Бесплатни Продавачот за Испорака Метод не е trackable, бидејќи на следење на број ќе се зголеми вашиот превозот цена , додека Другите превозот начин е trackable. 2. Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи време на испорака за вас. 3.Ако по 70 дена (Бразил/Чиле/Аргентина до 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши заедно со reshipping за слободни или целосно враќање на средствата. 4.Нема Спор ве Молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи и среќни се справи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Ако објектот е дефектен, или испратен погрешен ќе може да ја врати стварта во рок од 14 дена за замена или целосно враќање на средствата. Купувачи се одговорни за враќање превозот цена и било какви такси. Pls контактирајте со нас, прво со било какви прашања,ние сме среќни да бидете во вашата услуга во секое време : )
Нашата цел е вашиот 100% задоволство! PLS НЕ ни остави лош повратни информации, или да се отвори случај пред да контактирате со нас. Тоа ќе бидат високо ценети ако го стори тоа.ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и
Било какви прашања или проблеми само се чувствуваат слободни да контакт.
Сите пораки ќе бидат одговорени побрзо во рок од 24 часа,не грижете се!
Нашите работно време :
9 : 00 часот наутро-22 : 00 часот од недела до петок (Кинески Време)
(Се исклучи работат во сабота и празници)
Ние го прифатат плаќање од страна на ЗАЧУВАМ само

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
како фото шоу
боја:
Црна
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
RLGVQDX
Број На Модел На:
450.03001.2001 0X2MP1
боја:
Како слика покажува
Тип:
Замена
Гаранција:
180 дена
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
GhuangDong Кина(Копно)
Име на производ:
LCD/LED-Кабел
Состојба:
Нов & Нормален Работен
Модел:
15-3552 3551 3552 3558 3559
Лаптоп Име:
за Dell

Поврзани производи