A-СТИЛ 5pcs Автомобил Ризик Предупредување Блиц Светлина Switch Копчето За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф 5 GTI MK5 Зајакот 1K0 953 509 18G 953 509 18G953509
Ново - 22 %

A-СТИЛ 5pcs Автомобил Ризик Предупредување Блиц Светлина Switch Копчето За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф 5 GTI MK5 Зајакот 1K0 953 509

Залиха
DEN 2015.52
DEN 1572.00
Износот:

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Купувачи Совети - за Да се обезбеди правилна купувањето, ве молиме споредете ги вашите Темно Црвениот Аларм Двојна Флеш Светлина Switch Копчето слики и дел број пред да купите. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Гаранција 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO ) 2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Купувачот е одговорен за даночни и ЦАРИНСКИ ДАВАЧКИ , Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. - Ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние само брод да се потврди цел адреси. - Набавени производи се добиени од физички производи преовладуваат. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Време На Испорака : Return Refund 1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Одговара За Автомобил Ако Црвена Опасност Предупредување Блиц Светлина Прекинувачот е оштетен, Црвена Опасност Предупредување Блиц Светлина Switch, генерално, не може да биде поправена, можат да изберат да го замени
За "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 (2007-2010) За "ФОЛКСВАГЕН" GTI MK5 (2007-2010) За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 (2006-2011) За "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот За "ФОЛКСВАГЕН" LAPIN (2006-2009) Дел Број 18 G953509 / 18 G 953 509 1 K0 953 509 А (го Замени Број) / 1 K0953509 A (Замени Број) Она што е во Кутијата 5pcs x Црвена Опасност Предупредување Блиц Светлина Switch - ( 18 G 953 509 )
Производи Описи НА СТИЛОТ на 5pcs Автомобил Црвена Опасност Предупредување Блиц Светлина Switch За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Голф GTI MK5 Зајакот 18 G 953 509 18 G953509 1 K0 953 509 Пратката 1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Декларираните карактеристики

Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Дијаметар:
6.1cm
Објектот Тежина:
35g
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
6.1cm
Голф-Година:
2007,2009,2010,2011,2006
Објектот Висина:
6.1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Копчето Се Префрлите
Име На Модел:
18G953509
Фолксваген Модел:
Голф
Година:
2006-2011
Бренд Име:
A-Стил
Специјални Функции:
Црвена Опасност Предупредување Блиц Светлина Се Префрлите
Автомобил модел:
За ФОЛКСВАГЕН Зајакот GTI MK5 Голф MK5 Jetta MK5
Компатибилен Автомобил модел:
За ФОЛКСВАГЕН Зајакот LAPIN
Погоден Автомобил Модел:
За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф GTI MK5
Компатибилен Дел Броеви:
18G 953 509 18G953509
Осветленост Дел Број:
1K0 953 509 НА 1K0953509A
Другиот Дел Број:
18G-953-509 1K0-953-509-А
pin:
4PIN
Име на производ:
Црвена Опасност Предупредување Блиц Светлина Се Префрлите
Одговара car1:
За ФОЛКСВАГЕН Голф 5 MK5 (2007-2010)
Одговара car2:
За ФОЛКСВАГЕН GTI MK5 (2007-2010)

Поврзани производи