cunzhi 3 ЕЕЗ Заштитна Фолија За Philips S396 LCD Екран Заштитник Ултра Тенок HD Филм
Ново - 35 %

cunzhi 3 ЕЕЗ Заштитна Фолија За Philips S396 LCD Екран Заштитник Ултра Тенок HD Филм

Залиха
DEN 95.04
DEN 62.00
Износот:

1.Пакет Содржина : 3 ЕЕЗ Екран Заштитник (Не стакло филм) 3 ПАРЧИЊА ткаенина за чистење 2.Не стакло филм
Забелешка (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Со цел да се спаси превозот цена за нашите клиенти, ние ќе го испрати на производи со бесплатен превозот од (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус), која не може да се следи по парцела лево Кина. Сепак, тоа е брзо за многу земји. 2. ако ви е потребна за следење на No.ве молиме обрнете повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање (испорака на владата за : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,90 % од дестинацијата земји за поддршка на логистика следење на екранот). 3.Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред. 4.Мониторот не е исто.Покаже ефектот не е исто.

Декларираните карактеристики

боја:
Philips S396
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
cunzhi
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
За моделот:
За Philips S396
Материјал:
домашно милениче
Дебелина:
0.125 mm
Тврдост:
4H
Тип:
Висок transmittance / High-definition
Употреба:
Спречување на гребнатини телефон екранот

Поврзани производи