Dempsey DUAL LED БОЈА Кријат далеку сопирачките,8*3W,возило strobe светла полицијата на возилото итни strobe светлина(ХА-5Z8)

Dempsey DUAL LED БОЈА Кријат далеку сопирачките,8*3W,возило strobe светла полицијата на возилото итни strobe светлина(ХА-5Z8)

Залиха
DEN 2879.04
Износот:


Опис На Производот 1. Напон : 10-30 V ВАШИНГТОН. 2. Моќност : 24 W. 3. Извори на светло : вкупно 8pcs Супер LED ( 3 Watt секој LED светло). 4. Водоотпорен и dustproof,IP68. 5. 4 жици за едноставен сет-up,17 модели. ЦРВЕНА-за Да +VDC (осигурач @ 1А) ON/OFF 1 СИНА -за Да +VDC (осигурач @ 1А )ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ 2 ЦРНО-Да Шасија Земјата ЖОЛТО -Синхронизација & Шема Избор & Истовремено & Наизменични Флеш -Поврзете ЖОЛТА жици од сите загрева заедно за синхронизација * Сите загрева мора да да биде на иста флеш моделот да биде во можност да ги синхронизирате * 6. Н W/G. W. : 0.2 / 0.25 КГ. 7.Големина на : 59 * 47 * 27 mm = 2.3 "широк x 1.9" висок x 1.1" длабоко. Производ Фото Производ Големина ( Единица : mm ) Плаќање На најдобри плаќање начин е со користење на Зачувам. Тоа е безбедно и заштитени од страна на aliexpress. Производот ќе биде предаден само ако целосно плаќање, вклучувајќи целосен превозот бесплатно, е примена. Ве молиме имајте во предвид вашиот поштенски & превозот бесплатно покривање на превозот / поштенски трошоци, ракување и пакување. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место "Купи тоа сега" само ако вие се согласувате, цената и условите за производот и нема аргумент по аукција крајот. Пратката Сингапур Пост обично трае 15-20 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како ПОДАРОК со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка. Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Декларираните карактеристики

боја:
2pc Црвена, 2pc Килибар, 2pc Сина, 2pc Зелена, 2pc Бела, 2pc Црвени и Сини, 2pc Црвени и Бели, 2pc Сина и Килибар, 2pc Сина и Бела, 2pc Жолто и Бело, контактирајте со нас и за други
Бренд Име:
DEMPSEY
Број На Модел На:
ХА-5Z8
боја:
Црвено/Сино/Жолто/Бела(Зелени/виолетова посебна цел)
Леќа:
Вклучени
Автомобил модел:
сите
Led Чип Производител:
Кри
Тип На Објект:
На Возилото
Извор На Светлина:
LED
Напон:
10-30V

Поврзани производи