2 парчиња/многу Природен Камен Шарм Pendant Вода Капка Teardrop Pendant Конектор Шарм За DIY Накит Одлуки Наоѓање Додатоци
Ново - 10 %

2 парчиња/многу Природен Камен Шарм Pendant Вода Капка Teardrop Pendant Конектор Шарм За DIY Накит Одлуки Наоѓање Додатоци

Залиха
DEN 161.76
DEN 145.00
Износот:


Материјал : Природен Камен
големина : 26*14 MM
Тежина : Околу 5.2 g
Количина : 2 парчиња/пар
Состојба : 100% Сосема Нов

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MIZUKAGAMI
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
is_customized:
No
Број На Модел На:
LYTR-00002
Шарм Тип:
Капка Вода

Поврзани производи