Сребрени кристали ткаенина 3мм камења на botton 45X120cm по дел SN171004

Сребрени кристали ткаенина 3мм камења на botton 45X120cm по дел SN171004

Залиха
DEN 2184.00
Износот:


Цена за 1 ПАРЧИЊА, НИЕ, исто така, ја прифати wholease започнете 50 парчиња
Големина : 45*120 CM
Материјал : Металик rhinestones,кристали
Боја : сребро,ако треба и други бои,само нас контакт,ние може да направи за вас.
Сакате да се види други бои или повеќе скратува дојде до :
Хонг Конг Кинеско Облека, Додатоци Co.,Ltd. Ние нудиме сите видови на високо-одделение рамен вез,обоени вез,sequins вез,специјален вез занает,се обврзуваат да ОЕМ.Нашите производи се широко се користи во венчаница,вечер фустан,модни,носии,чанти,чевли,капи,занаети,дома додатоци.
Нашите главни производи се : тешки растворливи во вода, везени памук, чипка ткаенина, полиестер, чипка ткаенина, млеко свила чипка ткаенина,металик чипка ткаенина,Squins и монистра ткаенини,organza чипка ткаенина,мрежа,најлон,eyelash чипка ткаенини.Полиестер,памук, чипка скратува.Постојат бомби,eyelash.Разни brooch,од цвеќиња и така натаму.
Нашите производи се главно извезуваат во сад,Австралија,велика Британија, Франција и други земји,ние ќе продолжиме да се подобри на квалитетот на нашите производи и услуги.Сите нови клиенти се добредојдени да се консултираат соработка.Меѓувреме стари клиенти со долгорочна соработка може да продолжи да го користите претходните платформа за да нарачате или директна цел на нашата онлајн продавница.
Благодарение на секој кој секогаш ја поддржува нас и се надевам дека можеме да соработуваат среќно и се развиваат заедно.

Декларираните карактеристики

боја:
со лепак, Без лепак
Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
45cm
Декорација:
Rhinestones
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SN171004
Техника:
Beaded
Материјал:
Пластични
Ткаенина Тип:
Кристали

Поврзани производи