Нежен Нараквици за Жените Нерѓосувачки Челик Хривнија Јазол Шарм Хривнија Осум Бесконечност Нараквици за Жените erkek bileklik пулсот
Ново - 63 %

Нежен Нараквици за Жените Нерѓосувачки Челик Хривнија Јазол Шарм Хривнија Осум Бесконечност Нараквици за Жените erkek bileklik

Залиха
DEN 76.32
DEN 28.00
Износот:


[xlmodel]-[custom]-[42610]
[xlmodel]-[custom]-[42610]
Нежен Нараквици за Жените Нерѓосувачки Челик Хривнија Јазол Шарм Хривнија Осум Бесконечност Нараквици за Жените erkek bileklik pulsera
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[41540]

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
RONGBIN
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Расположение Tracker
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
кожа хривнија:
лак хривнија
хривнија мажи:
мажите хривнија
хривнија homme:
адвокатско нараквици 2017
Жените Хривнија:
сребро хривнија
шарм хривнија:
хривнија
мажите накит:
нараквици за жени
синџир линк хривнија:
Нараквици
хривнија жени:
Хривнија Femme
златна бразлетна:
Нараквици &
неколку хривнија:
нерѓосувачки челик хривнија

Поврзани производи