Бесплатни Свиткување Унисекс Долго Вибратор Силикони Анален plug Вагината Клиторисот Stimulator Магично Стапче Masturbator Оргазам Секс играчки за Жена
Ново - 22 %

Бесплатни Свиткување Унисекс Долго Вибратор Силикони Анален plug Вагината Клиторисот Stimulator Магично Стапче Masturbator Оргазам

Залиха
DEN 409.44
DEN 319.00
Износот:

Бесплатни Свиткување Унисекс Долго Вибратор Силикони Анален plug Вагината Клиторисот Stimulator Магично Стапче Masturbator Оргазам Секс играчки за Жена
Материјал : Медицински Силикони
Батерии : LR1 Батерија ( не се вклучуваат )
Карактеристики : Вибрации,Слободни Свиткување,Мултифункционални,Моќни
Мастурбацијата секс играчки за жена се Мажи
Флерт Секс Играчки за Парови
Големина : види pictuers
Пакет содржи : 1 X Вибратор
Топ-Безбедно силикони направени, без никаква штета на телото;
Како да го користите :
1, правилна инсталација на батерии. (1pcs LR1 батерија, не се вклучуваат)
2, Алкохол дезинфекција.
3. Се применуваат Лубрикант на вибратор.
4, вметнете анусот или вагината.
5, вклучете се префрлат до оргазам.
6, отстранете ги и исчистете ги вибратор, чување.
Answer : ___________________________ Note :
дека по приемот на производот, ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас прв пат, ние ќе правилно да се справи со вашиот
прашање, ви благодариме

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
BOMBOMDA
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
возрасни секс производи
Големина:
210x15mm
Непристојни Слика:
No
Тип На Објект:
Vibrators
Тип:
Стапче
секс играчки за жена:
vibrador
возрасни секс играчки:
Vibromasseur
прилично љубов:
Juguetes sexuales para la mujer
sexo:
vibradores став како mulheres
vibradores:
секс играчки за парови
секс продавница:
еротски играчки
sextoy:
juguetes sexuales
g-точката вибратор:
Секс Машина Пиштол
Клиторисот Stimulator:
Мастурбацијата секс играчки за жена

Поврзани производи