1PCS Лебди Crankbait Риболов Намамат 12g 9cm Wobblers 6# Кука isca вештачки пливаат чудак мамка крап риболов справи со Голем Јазик
Ново - 42 %

1PCS Лебди Crankbait Риболов Намамат 12g 9cm Wobblers 6 Кука isca вештачки пливаат чудак мамка крап риболов справи со Голем

Залиха
DEN 136.80
DEN 79.00
Износот:


1 PCS 12 G 9 CM Риболов Мами рок Чудак Мамка Crankbait Minnow Бас Treble Куки пливаат Тешко ги намамат мамки wobbler Долго Голем Јазик
Карактеристики : Тие се создаде живот-како пливање на дејствија во вода! Светли бои за да привлечат големи риби.Бас мамки во плитки вода.
Лесен за употреба поради правилна комбинација на тетеравење и валање.
Спецификации : Должина : 9cm Тежина : 12g Боја : 5 Colors достапни Нуркање длабочина : 0-.2m Пакетот вклучува : 1 x Мамки

Декларираните карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
CB040
Бренд Име:
gobygo
Големина:
9CM
Тежина:
12g
Divig Длабочина:
0-2m

Поврзани производи