Мајката На Децата Бебе Голи Крпа Пелени За Бебето Момчиња Девојчиња Перат Пелени За Обновливи Пелени Пелени Памук Обука Гаќи Пелени
Ново - 15 %

Мајката На Децата Бебе Голи Крпа Пелени За Бебето Момчиња Девојчиња Перат Пелени За Обновливи Пелени Пелени Памук Обука Гаќи

Залиха
DEN 209.28
DEN 178.00
Износот:


Мајката На Децата Бебе Голи Крпа Пелени За Бебето Момчиња Девојчиња Перат Пелени За Обновливи Пелени Пелени Памук Обука Гаќи Пелени

Декларираните карактеристики

Големина:
12 M, 18 M, 24 M
Бренд Име:
Пченица желка
Соодветна тежина:
3-15 kg
Возраст Опсег:
0-3 месеци 4-6 месеци,7-9 месеци,10-12 месеци,13-18 месеци,19 до 24 месеци,2 години До
Материјал:
Памук
Количина:
1
Пол:
Унисекс
Класификација:
Пелена
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Пелени

Поврзани производи